Kaçırılmaması Gereken Bahar Tatil Önerileri


Kaçırılmaması Gereken Bahar Tatil Önerileri

Yazın müjdeleyicisi bahar, içimizi ısıtacak güzelliklerle geliyor. Şöyle bir tatil yapayım keyfim yerine gelsin diyorsanız kaçırılmaması gereken bahar tatil önerileri listemiz tam size göre. Eşinizle, arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte ziyaret edeceğiniz bu rotalar baharın en güzel renkleriyle sizi karşılayacak.

Bu güzel mevsimde ülkemizin harika bölgelerini keşfederken yaz sezonunda pahalı olan uçak biletlerinden etkilenmeden gönlünüze göre tatil deneyimi yaşayacaksınız. Gündüzleri mis gibi bir hava akşam yerini usuldan serinleyen bir havaya bırakır. Hava şartlarına uygun 1-2 uzun kollu valizinizde bulundurmanızda yarar var. Şimdi kaçırılmaması gereken bahar tatil önerilerimize kulak verin.


Safranbolu

Ülkemizin otantik havasını her köşesinde hissedeceğiniz Safranbolu, baharın en güzel yaşandığı yerlerimiz arasında. İlçeye adım attığınız ilk andan itibaren adeta içinde bir gizem barındıran Safranbolu’ya hayran kalacaksınız. Her nereye baksanız ayrı bir hikayesi olan bu rotada konaklarken Safranbolu konaklarını tercih etmeye özen gösterin. Taş kaldırımlarıyla ünlü dar sokaklarında gezerken en mutlu anlarınızı fotoğraf karesiyle ölümsüzleştirmeyi unutmayın. Safranbolu Turları harika bir gezi programıyla baharda sizi bekliyor.


Amasra

İki limanı birbirinden ayıran harika bir coğrafyada konumlu Amasra, içinde barındırdığı adacıkları ile eşsiz manzaraların mükemmel adresi. Kültürel ve tarihi bakımdan zengin oluşu buranın güzelliğine güzellik katıyor. Sevdiklerinizle birlikte keyifle gezeceğiniz bu ilçede olmak için Safranbolu Amasra Turlarımızı kaçırmayın.


Şirince

İzmir’in adı gibi şirin olan ilçesi Şirince bugüne kadar kimbilir ne büyük aşklara şahit olmuştur. Neden mi? Ülkemizin en güzel şaraplarının üretildiği yerler arasında oluşu romantik masalar eşliğinde karşılıklı içilen şaraplara davetiye çıkarıyor adeta. Burada yetiştirilen üzümler, yöreye has lezzetlerle bütünleşirken geride nasıl bir lezzet şöleni olur bir düşünsenize? Biz söylemeden önce siz erken davranın ve İzmir Otellerinden rezervasyonunuzu yaptırıp rotanızı Şirince’ye çevirin, ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.